Met veel plezier laten wij jullie de previews van de trouwreportage van Shannon en Jelle in de Soesterduinen en bij de Buitenplaats Sparrendaal in Driebergen zien. Volgens mij is iedereen het erover eens dat tot nu toe dit voorjaar qua weer nogal tegenvalt. Hoeveel geluk heb je dan als je als bruidspaar die perfecte dag uitgekozen hebt met een prima temperatuur, heel veel zon en heel veel liefde op je dag!

Shannon en Jelle zijn dat bruidspaar en wij waren de gelukkigen om hun dag te mogen fotograferen. Tweede fotograaf Caroline begon bij een toch wel beetje zenuwachtige Jelle zijn voorbereidingen te fotograferen en Damien ging naar bruid Shannon toe die bij hun thuis bezig was met haar voorbereidingen. Met de gezelligheid van haar moeder vloog die tijd voorbij en voor ze het wist was het tijd om haar zorgvuldig uitgekozen trouwjurk aan te gaan doen en had haar vader de eer om haar te zien.

Jelle stond ondertussen in de tuin op haar te wachten en waren ze beiden onder de indruk van elkaars kleding, ze zagen er prachtig uit! In een kleurrijke Amerikaanse auto reden we vervolgens naar de vlakbij gelegen Soesterduinen om daar hun fotoreportage te maken. Dankzij een opengebroken weg die niemand aandurfde behalve de chauffeur van de trouwauto (en wij dus noodgedwongen ook haha) reden we naar een rustig deel van de duinen en konden we met het schitterende zonnetje en strakblauwe luchten een afwisselende serie voor ze maken. Daarna reden we naar hun trouwlocatie toe, de Buitenplaats Sparrendaal in Driebergen, waar hun gasten ze al op stonden te wachten. Ook trouwambtenaar Babs Bouwman was er klaar voor en kon in de sfeervolle trouwzaal het huwelijk voltrokken worden, inclusief geloftes!

Na het officiële gedeelte was het tijd voor bruidstaart, bubbels en groepsfoto’s en vooral gezellig bij elkaar zijn. Dit ging over in een diner aangevuld met prachtige speeches en was de DJ van White Vision bezig met warmdraaien. De avondgasten arriveerden en na de openingsdans door het bruidspaar was het tijd voor de voetjes van de vloer. Van jong tot oud vulden de dansvloer en de avond vloog voorbij. De sterretjes exit waarbij de gasten het bruidspaar uitzwaaiden was een waardige afsluiting van de avond. Wat een top dag!